Banner_6000x1500_Mesh.cdr

Wydział Inżynierii i Technologii Chemicznej Politechniki Krakowskiej od wielu lat włącza się w upowszechnianie wiedzy i popularyzowanie wizerunku naukowca w przystępnej, popularnonaukowej formie.

W związku z powyższym, serdecznie zapraszam do wzięcia udziału w jedenastej edycji Małopolskiej Nocy Naukowców organizowanej na Wydziale Inżynierii i Technologii Chemicznej w dniu 29 września 2017 w godzinach 18:00-22:00.

Wyjątkowo w tym roku, program Małopolskiej Nocy Naukowców, został znacznie okrojony, ze względu na rozległe prace remontowe realizowane na Wydziale. Niemniej jednak, nie chcąc rezygnować z uczestnictwa w projekcie, zaplanowano następujące wydarzenia: wykłady popularnonaukowe, demonstracje chemiczne oraz pokazy pirotechniczne.

Szczegółowe informacje dotyczące poszczególnych wydarzeń oraz rejestracji znajdują się na stronie www.nocnaukowcow.malopolska.pl

Dagmara Malina, Koordynator WIiTCh ds. Nocy Naukowców