Dziekan Wydziału Inżynierii i Technologii Chemicznej informuje, że obrady komisji przeprowadzającej postępowanie habilitacyjne dr inż. Renaty Lubczak odbędą się w dniu 29 października 2015 r. (czwartek) o godz. 11:00 w sali posiedzeń Rady Wydziału nr 12 (parter) w budynku Wydziału Inżynierii i Technologii Chemicznej, Kraków ul. Warszawska 24. Przedmiotem obrad komisji będzie podjęcie uchwały zawierającej opinię w sprawie nadania lub odmowy nadania stopnia doktora habilitowanego.

Załączniki:
harmonogram postępowania habilitacyjnego,
wniosek o wszczęcie postępowania habilitacyjnego,
autoreferat,
skład komisji habilitacyjnej,
recenzja osiągnięć naukowych – prof. dr hab. inż. Bogusław Czupryński (Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy),
recenzja osiągnięć naukowych – prof. dr hab. inż. Józef Haponiuk (Politechnika Gdańska),
recenzja osiągnięć naukowych – prof. dr hab. inż. Dariusz Bogdał (Politechnika Krakowski).