Dziekan i Rada Wydziału Inżynierii i Technologii Chemicznej Politechniki Krakowskiej uprzejmie zapraszają na publiczną obronę rozprawy doktorskiej mgr inż. Marty Marszałek na temat „Oczyszczanie fazy ciekłej z przetwarzania odpadów z produkcji trzody chlewnej”, która odbędzie się w dniu 9 listopada 2016 roku o godz. 12:00 w sali posiedzeń Rady Wydziału (parter, sala 12), budynek Wydziału IiTCh, Kraków, ul. Warszawska 24.

Promotor: prof. dr hab. inż. Zygmunt Kowalski (Politechnika Krakowska)

Recenzenci:
– dr hab. inż. Wioletta Bajdur, prof. PCz (Politechnika Częstochowska)
– prof. dr hab. inż. Karol Węglarzy (Zakład Doświadczalny Instytutu Zootechniki Państwowego Instytutu Badawczego, Grodziec Śląski Sp. z o.o.)

Z treścią rozprawy doktorskiej można zapoznać się w Bibliotece Głównej Politechniki Krakowskiej.

Załączniki:
recenzja pracy doktorskiej dr hab. inż. Wioletta Bajdur, prof. PCz (Politechnika Częstochowska),
recenzja pracy doktorskiej prof. dr hab. inż. Karol Węglarzy (Zakład Doświadczalny Instytutu Zootechniki Państwowego Instytutu Badawczego, Grodziec Śląski Sp. z o.o.),
streszczenie rozprawy doktorskiej,
zaproszenie na obronę.