Dziekan i Rada Wydziału Inżynierii i Technologii Chemicznej Politechniki Krakowskiej zapraszają na publiczną obronę rozprawy doktorskiej mgr inż. Wiktora Kasprzyka na temat „Poliestry zawierające cyklodekstryny do zastosowań w inżynierii tkankowej”, która odbędzie się w dniu 7 listopada 2016 roku o godz. 11:00 w sali posiedzeń Rady Wydziału (parter, sala 12), budynek Wydziału IiTCh, Kraków, ul. Warszawska 24.

Promotor: prof. dr hab. inż. Dariusz Bogdał, prof. zw. PK (Politechnika Krakowska)
Promotor pomocniczy: dr inż. Szczepan Bednarz (Politechnika Krakowska)

Recenzenci:
– dr hab. inż. Renata Lubczak, prof. PRz (Politechnika Rzeszowska),
– prof. nzw. dr hab. inż. Paweł Parzuchowski (Politechnika Warszawska).

Z treścią rozprawy doktorskiej można zapoznać się w Bibliotece Głównej Politechniki Krakowskiej.

Załączniki:
recenzja pracy doktorskiej dr hab. inż. Renata Lubczak, prof. PRz (Politechnika Rzeszowska),
recenzja pracy doktorskiej prof. nzw. dr hab. inż. Paweł Parzuchowski (Politechnika Warszawska),
streszczenie rozprawy doktorskiej,
zaproszenie na obronę.