Dodany przez
w kategorii: Studenci, Wa┼╝ne

Student├│w studi├│w stacjonarnych I stopnia kierunk├│w Technologia chemiczna oraz In┼╝ynieria chemiczna i procesowa informujemy ┼╝e ruszy┼éy zapisy na specjalno┼Ťci. Wyboru dokona─ç mo┼╝na z poziomu panelu studenta w nieprzekraczalnym terminie do dnia 21.05.2017. Ka┼╝dy student wskazuje wybrane przez siebie specjalno┼Ťci w kolejno┼Ťci od najbardziej do najmniej po┼╝─ůdanej. O pierwsze┼ästwie w doborze specjalno┼Ťci decyduje ┼Ťrednia ocen z dotychczasowego toku studi├│w. W przypadkach dyskusyjnych, b─ůd┼║ w przypadku braku wskazania preferowanych specjalno┼Ťci przez studenta, decyzj─Ö o wpisie na dan─ů specjalno┼Ť─ç podejmuje Prodziekan ds. dydaktyki.

Osoby niezdecydowane mog─ů zapozna─ç si─Ö z┬áprezentacjami poszczeg├│lnych specjalno┼Ťci:

Kierunek Technologia chemiczna:

Kierunek Inżynieria chemiczna i procesowa: