Dodany przez
w kategorii: Studenci, Ważne, WIiTCh TV

Studentów studiów stacjonarnych I stopnia kierunków Technologia chemiczna oraz Inżynieria chemiczna i procesowa informujemy że ruszyły zapisy na specjalności. Wyboru dokonać można z poziomu panelu studenta w nieprzekraczalnym terminie do dnia 21.05.2017. Każdy student wskazuje wybrane przez siebie specjalności w kolejności od najbardziej do najmniej pożądanej. O pierwszeństwie w doborze specjalności decyduje średnia ocen z dotychczasowego toku studiów. W przypadkach dyskusyjnych, bądź w przypadku braku wskazania preferowanych specjalności przez studenta, decyzję o wpisie na daną specjalność podejmuje Prodziekan ds. dydaktyki.

Osoby niezdecydowane mogą zapoznać się z prezentacjami poszczególnych specjalności:

Kierunek Technologia chemiczna:

Kierunek Inżynieria chemiczna i procesowa: