Egzamin testowy dla kandydatów na studia doktoranckie odbędzie się o godz. 10:00, w czwartek, 22 września 2016 w salce komputerowej 302 na Wydziale Inżynierii i Technologii Chemicznej PK. Wynik egzaminu będzie znany natychmiast po zamknięciu testu. Przypominamy, że na salę egzaminacyjną nie wolno wnosić żadnych urządzeń elektronicznych (włączonych ani wyłączonych), notatek ani żadnych innych form „pomocy”.  Należy zabrać ze sobą prosty długopis (np. typu „BIC”) i dowód osobisty.  Kalkulator nie będzie potrzebny.

Rozmowy kwalifikacyjne rozpoczną o godz. 9:00 w piątek, 23 września 2016 w pok. 35 (koło Dziekanatu Wydziału).  Na rozmowę można przynieść dodatkowe dokumenty potwierdzające osiągnięcia kandydata, jeśli nie były złożone wcześniej razem z dokumentami aplikacyjnymi.