Dodany przez
w kategorii: Doktoranci, Pracownicy, Studenci

Banner_1200x336

W dniu 27 września 2019 odbędzie się Małopolska Noc Naukowców – wydarzenie koordynowane przez Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego. W ramach tego wyjątkowego wydarzenia Wydział Inżynierii i Technologii Chemicznej zaprasza na wspaniałą zabawę z nauką!

Przygotowaliśmy dla wszystkich zainteresowanych wiele ciekawych atrakcji. W tym roku proponujemy więcej wykładów popularnonaukowych, ponieważ wiedzy podanej w ciekawy sposób nigdy nie jest za wiele, udostępniamy nowe laboratoria, żebyście mogli przekonać się, że nowoczesne technologie to dla nas codzienność a także zapraszamy na spektakularne pokazy i warsztaty chemiczne, demonstracje pirotechniczne, zabawy światłem i kolorem.

Szczegółowe informacje dotyczące poszczególnych wydarzeń oraz rejestracji znajdują się na stronie www.nocnaukowcow.malopolska.pl

Serdecznie zapraszamy!