Dziekan i Rada Wydziału Inżynierii i Technologii Chemicznej Politechniki Krakowskiej uprzejmie zapraszają na publiczną obronę rozprawy doktorskiej mgr inż. Barbary Tarko na temat „Odzysk fosforu z mineralnych pozostałości po procesie termicznego przekształcania osadów ściekowych”, która odbędzie się w dniu 7 grudnia 2016 roku o godz. 12:00 w sali posiedzeń Rady Wydziału (parter, sala 12), budynek Wydziału IiTCh, Kraków, ul. Warszawska 24.

Promotor: dr hab. inż. Zbigniew Wzorek, prof. PK
Promotor pomocniczy: dr inż. Katarzyna Gorazda

Recenzenci:
– prof. dr hab. inż. Barbara Grzmil (Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny)
– prof. dr hab. inż. Katarzyna Chojnacka (Politechnika Wrocławska)

Z treścią rozprawy doktorskiej można zapoznać się w Bibliotece Głównej Politechniki Krakowskiej.

Załączniki:
recenzja pracy doktorskiej prof. dr hab. inż. Barbara Grzmil (Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny),
recenzja pracy doktorskiej prof. dr hab. inż. Katarzyna Chojnacka (Politechnika Wrocławska),
streszczenie rozprawy doktorskiej,
zaproszenie na obronę.