Dziekan i Rada Wydziału Inżynierii i Technologii Chemicznej Politechniki Krakowskiej uprzejmie zapraszają na publiczną obronę rozprawy doktorskiej mgr inż. Iwony Kamińskiej – Borek na temat „Badania procesu fotopolimeryzacji wolnorodnikowej monomerów akrylowych przy zastosowaniu fluorescencyjnych sond molekularnych„, która odbędzie się w dniu 11 kwietnia 2019 roku o godz. 12:00 w sali posiedzeń Rady Wydziału (parter, sala 12), budynek Wydziału IiTCh, Kraków, ul. Warszawska 24.

Promotor: dr hab. inż. Roman Popielarz, prof. PK (Politechnika Krakowska),
Promotor pomocniczy: dr inż. Joanna Ortyl (Politechnika Krakowska).

Recenzenci:
– prof. dr hab. inż. Ewa Andrzejewska (Politechnika Poznańska).

Z treścią rozprawy doktorskiej można zapoznać się w Bibliotece Głównej Politechniki Krakowskiej.

Załączniki:
recenzja pracy doktorskiej – dr hab. inż. Janina Kabatc, prof. nadzw. UTP (Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich w Bydgoszczy),
recenzja pracy doktorskiej – prof. dr hab. inż. Ewa Andrzejewska (Politechnika Poznańska),
streszczenie rozprawy doktorskiej,
zaproszenie na obronę.