linkedin_1200x682

W ramach programu studenci i absolwenci odbyć mogą 6-miesięczne, płatne staże w trakcie których będą mogli wykorzystać wiedzę zdobytą w trakcie nauki oraz przygotować się do wykonywania zadań w wybranej specjalności zawodowej. Program jest skierowany do studentów i absolwentów uczelni o profilach inżynieryjnych, ekonomicznych  i biznesowych. Wśród wielu możliwości stażowych można wybrać spośród:

• ​ok. 45 ogłoszeń stażowych
  • kilkunastu specjalizacji biznesowych
  • 8 Spółek Grupy ORLEN: PKN ORLEN, Anwil, ORLEN CUK- Centrum Usług Korporacyjnych, ORLEN Laboratorium, ORLEN Paliwa, ORLEN Południe, ORLEN Serwis, ORLEN Upstream
  • wiele różnych lokalizacji m.in.: Płock, Warszawa, Włocławek, Jedlicze, Trzebinia, Poznań lub Katowice.

Niezmiennie, wspólnym celem programu Kierunek ORLEN pozostaje praktyczne przygotowanie do realizacji zadań na konkretnym stanowisku i przygotowanie do rozpoczęcia pracy w konkretnym obszarze lub zespole.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertami: OFERTY STAŻU.