Dodany przez
w kategorii: Absolwenci, Studenci, Stypendia

Uwaga Absolwenci studiów I stopnia. Rusza III edycja Program Stypendialny Grupy Azoty S.A. dla studentów Wydziału Inżynierii i Technologii Chemicznej Politechniki Krakowskiej im. T. Kościuszki
Regulamin stypendialny GA S.A. (wersja listopad 2015)
Wniosek o przyznanie stypendium GA S.A. edycja 2015/2016
Wniosek o kontynuację stypendium GA S.A.
Umowa stypendialna GA S.A.

Celem Programu Stypendialnego jest wsparcie finansowe studentów, którzy otrzymali co najmniej ocenę bardzo dobrą  z pracy inżynierskiej, uzyskali średnią ocen z toku studiów I stopnia nie niższą niż 4.40,  posiadają udokumentowane osiągnięcia w dziedzinach związanych z profilem działalności Grupy Azoty S.A. oraz wiążą swoją przyszłość zawodową lub naukową z chemią.
Wniosek o przyznanie Stypendium składa student. Wniosek wraz z załącznikami należy złożyć osobiście lub przesłać drogą pocztową na adres Grupa Azoty S.A, Biuro Korporacyjne Zarządzania Personelem, ul. Kwiatkowskiego 8, 33-101 Tarnów z dopiskiem „Program Stypendialny dla Politechniki Krakowskiej”.
Termin nadsyłania wniosków w każdej edycji upływa 31 grudnia