Dodany przez
w kategorii: Pracownicy, Studenci

Już 27 listopada 2020 roku spotykamy się ONLINE na wyjątkowym wydarzeniu! Ponad 600 naukowców i pracowników instytucji, blisko 500 studentów z 75 różnych kół naukowych pracuje nad organizacją warsztatów, pokazów, eksperymentów i wystaw, które podczas 14. edycji Małopolskiej Nocy Naukowców, zostaną zaprezentowane online.

W bieżącym roku, 14. edycja wydarzenia zorganizowana będzie pod hasłem: „Jak naukowcy zmieniają Świat”. Odkrycia i badania naukowców mają bowiem wpływ na nasze codzienne życie, pozwalają nam też lepiej zrozumieć otaczający nas świat.

Wydział Inżynierii i Technologii Chemicznej Politechniki Krakowskiej zaprasza na poniższe wydarzenia :

Czy wiesz, że…
Wykłady popularnonaukowe przygotowane przez doktorantów i pracowników naszego Wydziału.

Nasze laboratoria i pracownie  – „poznaj od podszewki”
Krótkie filmiki prezentujące w ciekawy sposób nasze laboratoria i pracownie a także wybrane projekty realizowane na naszym Wydziale.

Chemia jest fajna i… przydatna!
Krótkie filmiki prezentujące ciekawe doświadczenia chemiczne i eksperymenty, które realizujemy na co dzień w naszych pracowniach!

Chemia na dobry humor
Edukacyjne quizy i psychotesty chemiczne przyprawione szczyptą humoru 😉 Sprawdź swoją wiedzę razem z nami :)

Linki do wydarzeń przygotowanych na naszym Wydziale będą dostępne na stronie wydziału, na wydziałowym facebooku oraz wydziałowym kanale YouTube, natomiast pełny program wszystkich wydarzeń organizowanych w ramach 14. edycji Małopolskiej Nocy Naukowców można znaleźć na stronie Małopolskiej Nocy Naukowców!

Serdecznie zapraszamy!

Baner_Web_MNN2020 - 1200