Dodany przez
w kategorii: Studenci

TJPU-PK

II edycja studiów częściowych w Tianjin Polytechnic University (Chiny) – nabór na semestr zimowy 2016/17 (Semestr zimowy w  Tianjin Polytechnic University trwa od 31 sierpnia do 31 grudnia 2016).
Studenci I i II stopnia zainteresowani wyjazdem do Tianjin Polytechnic University (Chiny) na semestr zimowy 2016/17 proszeni są o złożenie w terminie do 24 czerwca 2016 r. następujących dokumentów do selekcji na poziomie uczelnianym:

1. wstępna zgoda na wyjazd wydana przez Dziekana (na piśmie),
  2. średnia ocen z ostatniego semestru (wydruk z wirtualnego dziekanatu),
  3. podanie o wyjazd kierowane do Prorektora ds. Kształcenia i Współpracy z Zagranicą z uzasadnieniem (składane w Biurze Współpracy Międzynarodowej),
  4. potwierdzone kompetencje językowe tzn. aktualny poziom znajomości języka angielskiego.

Dokumenty należy złożyć w Biurze Współpracy Międzynarodowej – budynek WIL p. 121 (godziny przyjmowania studentów 10:00 – 13:00); mgr inż. arch. Marzena Dranka, tel. 12 628 20 09, e-mail: mdranka@pk.edu.pl

Studentom będzie przysługiwało:

• zwolnienie z opłaty za studia,
  • zwolnienie z opłaty rejestracyjnej,
  • bezpłatne zakwaterowanie oraz ubezpieczenie.

Studenci ponoszą wszystkie inne koszty, m.in. wiza, bilety lotnicze, wyżywienie.

ChRL-1

Studenci Politechniki Krakowskiej w czasie pobytu na studiach częściowych w TJPU w semestrze letnim 2015/16

ChRL-3

ChRL-2