W sobotę 13 czerwca 2020 r. odbędzie się zdalnie test kompetencyjny dla studentów wszystkich kierunków ostatniego semestru studiów stacjonarnych II stopnia.

Test będzie udostępniony 13 czerwca 2020 r. od godziny 8.00 do 23.59 na platformie moodle pod adresem:

moodle.chemia.pk.edu.pl

Sposób logowania, został przesłany do osób wpisanych na ostatni semestr studiów II stopnia drogą mailową na adres mail jaki znajduje się w Wirtualnym Dziekanacie.

Od 22 do 29 maja każdy, kto powinien przystąpić do testu musi się zalogować na powyższej stronie internetowej i wypełnić Ankietę dotyczącą testu kompetencyjnego.

Osoby, które napisały już test proszone są również o wypełnienie wspomnianej ankiety lub przesłanie informacji na poniżej podany adres mailowy.

W przypadku nietrzymania powiadomienia mail lub w razie problemów z zalogowaniem się w celu wypełnienia ankiety proszę o niezwłoczny kontakt mailowy laboratorium327@interia.pl lub telefoniczny 796 368 745 (od 10.00 do 13.00 w dni robocze). W przesłanej wiadomości należy koniecznie podać numer grupy studenckiej.

Zagadnienia do testu kompetencyjnego – Biotechnologia – II st.
Zagadnienia do testu kompetencyjnego – Inżynieria chemiczna i procesowa – II st.

Zagadnienia do testu kompetencyjnego – Technologia chemiczna – II st.